Деінде паблішінг

Деінде паблішінг – видавництво сучасної іспаномовної та англомовної прози, ціль якого – знайомити читачів з найцікавішими та найсвіжішими текстами, які запам’яталися не тільки доброю історією, а і тим, як вона розказана.

Інших зручніше не помічати або боятися, ніж пізнати, особливо, якщо вони постійно змінюються, а це вимагає сталої цікавості до них. Так само і з прозою інших мов та країн, ми воліємо знайомитися не відразу, а з безпечної відстані часу, коли тих інших визнає решта світу, і кілька наступних поколінь.

Хоча інші, насправді, це страшенно цікаво. Вони, як і ми, просто щосили намагаються зрозуміти дійсність, знайти ще якийсь інакший сенс завдяки погляду з іншого кута. Привносячи цим щось нове у те, як можна писати, і як, якщо навчитися писати інакше, можна впливати на дійсність.

Деінде паблішінг має на меті знайомити читачів саме з такими текстами іспаномовної та англомовної літератури. З прозою, яка, хоча й писана нещодавно, але вже змінила уявлення про літературу, стала відома не тільки в себе вдома, а й за його межами.

Розпочати свою діяльність ми вирішили з трьох мексиканських романів, які в той чи інший спосіб служать прикладом різноманітності як тематики, так і підходів у роботі з ними.