Фото © Sophie Hughes

Фото © Ana Schulz

Юрі Еррера

Юрі Еррера народився 1970 в Актопані, Мексика. Вивчав політологію в Мексиці. Першу книгу опублікував в 2003.  Наступний роман “Знаки, що передуватимуть кінцю світу”(2009) в 2016 році отримав американську премію за найкращу перекладену книгу англійською мовою та потрапив до списку найкращих книг за версією The Guardian. Працює в університеті Тулейн в Новому Орлеані. Є головним редактором літературного журналу El perro

Фернанда Мельчор Пінто

Фото © Sophie Hughes

    Фернанда Мельчор народилася в 1982 році в місті Веракрус, Мексика.
Працювала журналісткою. Свій перший роман опублікувала в 2013 році.
“Сезон ураганів” вийшов в 2017, а наступного року отримав нагороду мексиканського ПЕН-клубу за літературну та журналістську майстерність.
В 2019 роман отримав Міжнародну літературну премію Німеччини, а 2020 року потрапив в короткий список Букерівської премії.

Хуан Пабло Вільялобос

Фото © Ana Schulz

    Хуан Пабло Вільялобос народився в Мексиці 1973р. Вивчав маркетинг та іспанську літературу. Перша книга побачила світ у 2010 році і викликала широке зацікавлення як в іспаномовному, так і в англомовному світі. Автор був учасником та членом журі кількох літературних фестивалів. Його твори перекладені п’ятнадцятьма мовами, їм властива лаконічність та чорний гумор. Хуан Пабло Вільялобос живе та працює в Барселоні.